תחזוקת מערכות הבית

שירות ותחזוקה עם מבט לעתיד.

זה מתחיל בהקשבה. אנחנו מקשיבים ללקוחות שלנו ומבינים מה חשוב להם: מקצועיות, אמינות, שקיפות, זמינות, בטחון. אנחנו מתחייבים להמשיך ולספק להם פתרונות מותאמים אישית, הנשענים על אנשי המקצוע האיכותיים ביותר, במודל שקוף וברור, ללא עמלות ועם תכנון וחשיבה קדימה במטרה לשמור על הבית יפה ואמין.

אנשי מקצוע

אנשי מקצוע

שנבחרים בקפידה על-פי עקרונות מנחים וערכים של מקצועיות, ניסיון, הוגנות, שקיפות וזמינות. מנגנון המיון והסינון שלנו את אנשי המקצוע שלנו, נועד להבטיח לכם מענה איכותי ומקצועי לצד תחושת בטחון, וודאות ושקט.

מודל עסקי

מודל עסקי

שקוף, ברור, קבוע מראש, ללא עמלות. אנו מבקשים לתת את השירות המקצועי והטוב ביותר, של בעל המקצוע האמין ביותר וכל זאת תוך שמירה על הבית שלכם, האינטרסים שלכם, הכסף שלכם.

מבט לעתיד

מבט לעתיד

שלוקח בחשבון תכנון קדימה, גישה הוליסטית, פתרונות יעילים. לצד מתן מענה מהיר ומקצועי לצרכים משתנים ונקודתיים אנו פועלים בהתאם לאסטרטגית אחזקה שלוקחת בחשבון את העתיד, מפיקה לקחים ומבוססת גם על מניעה.

עבודות שיפוץ יזומות
מיזוג אוויר
אינסטלציה
מערכות חשמל חכם
מערכות מולטימדיה
עבודות הכנה עונתיות
טיפול מונע
שירותי בדק ואחריות
פיקוח מקצועי על בעלי מקצוע
התאמת אנשי מקצוע ובקרת עלויות

הבית שלנו הוא בית שכולל לא מעט מערכות. מעבר לעובדה שגיל מלווה כל תקלה מהתחלה ועד הסוף, משלב בחירת וקבלת איש המקצוע ועד לשלב ווידוא התיקון והחזרת הבית לקדמותו – אני מרגישה שהיתרון האמיתי הוא בבדיקות השגרתיות שהוא מבצע שלא פעם מונעות תקלות מיותרות.

Line

מעל 10 שנים של מצויינות

עם שותפים שאנו גאים בהם.

אנחנו ממשיכים להתחייב ללקוחותינו לבחור את העובדים, הספקים והשותפים ההוגנים ביותר, המקצועיים ביותר, והמשתלמים ביותר.

"רדפו אחרי החלומות שלכם, אך זכרו תמיד את הדרך שתחזיר אתכם שוב הביתה"

Line

שנדבר?

דילוג לתוכן