ניהול משק הבית

לקבל בדיוק את מה שאתם צריכים.

לכל בית יש אופי משלו, על דייריו, תכולתו, הוויתו. לכן, אנו ב – CERVUS שמים דגש רב על התאמה נכונה של האנשים שמלווים את לקוחותינו ומטפלים בביתם ואשר נבחרים בקפידה לאחר תהליכי מיון וסינון מקצועיים, תוך הקפדה חסרת פשרות על נהלים הנוגעים לשקיפות, פרטיות וסודיות.

התאמה אישית

התאמה אישית

של אנשי המקצוע בהתאם לאופי הבית וצרכי הדיירים. נשאל, נקשיב, נאתר את הצרכים המרכזיים, נבין את הדקויות את השאיפות, את נקודות הכאב ונדע להציע את הגורם המתאים ביותר לנצח על התזמורת.

פרטיות וסודיות

פרטיות וסודיות

‏נמצאות בראש מעינינו, כבסיס לכל עבודה משותפת וליצירת אמון שיאפשר למקסם את הטיפול בבית שלכם. כל פרויקט או בעל מקצוע שיעבוד על, סביב ובתוך הבית שלכם מחויב לשמור על פרטיותכם לכל אורך הדרך.

איתור הכשרה וליווי

איתור הכשרה וליווי

‏של עובדים בבית, לטובת טיפול שוטף או כמענה לצרכים ספציפיים וייחודיים שבהם תצטרכו פתרון. אנו נאתר עבורכם את האנשים הנכונים בדיוק רב, נכשיר אותם בקפדנות, ונלווה אותם כדי לוודא שאתם מקבלים את השירות האיכותי ביותר.

השמת עובדי ניקיון
שירותי "אופר"
גיוס עובדים בהתאמה אישית
הכשרה וליווי עובדים
מעקב חשבונות צריכה
ניהול פיננסי ומשפטי של הנכס
ניהול תשלומים לרשויות המקומיות
ניהול שכירויות
קניות וניהול מלאים
גינון ונוי

אני טס ושוהה בחו"ל לא מעט במסגרת העבודה שלי. לכן, היה לי חשוב מאוד לדעת שגם כשאני רחוק, יש מי שיתן למשפחתי ולבית פתרון, על כל בעיה שלא תצוץ. ב - CERVUS יש לי קשר רציף עם האחראית על הבית, אפרת, שדואגת להתעדכן במה שקורה בבית, מעדכנת אותי ונותנת מענה מהיר ומרגיע, גם כשאני רחוק.

Line

מעל 10 שנים של מצויינות

עם שותפים שאנו גאים בהם.

אנחנו ממשיכים להתחייב ללקוחותינו לבחור את העובדים, הספקים והשותפים ההוגנים ביותר, המקצועיים ביותר, והמשתלמים ביותר.

"בית אינו רק מקום.
בית הוא הרגשה"

Line

שנדבר?

דילוג לתוכן